Social media milanówek

Social media

Kto z nas potrafi wyobrazić sobie życie bez mediów społecznościowych? Na każdym kroku, w autokarach, na uczelniach, w kawiarniach zauważamy ludzi w przeróżnym wieku przeglądających Facebook czy zdjęcia na Instagramie. Social media aktualne są na każdym etapie naszego życia.
Kiedy nasze maleństwo przyjdzie na świat pragniemy obwieścić ten fakt jak najogromniejszej liczbie znajomych- wstawiamy więc fotografię na Facebook z informacją o której godzinie nasz synek albo córa po raz pierwszy zasiądzie w szkolnej ławce. Dzień naszego ślubu także jest tak znaczącym wydarzeniem, że mnóstwo osób nagrywa instastories, by na 24 godziny udostępnić światu okazję obejrzenia tego zdarzenia z naszej perspektywy. Gdy dzieje się coś istotnego możemy przeczytać o tym na Tweeterze i dalej rozprzestrzenić tę informację.
Social media wkradły się przebojem w życie nieomal każdego człowieka. Nie istotne, czy rezydujesz na małej wsi w naszym kraju, czy też w modnej dzielnicy Los Angeles- możesz z każdego miejsca logować się do swojej strony na Facebooku, wrzucać zdjęcia oraz wiadomości, przeglądać, co słychać u bliższych bądź dalszych znajomych. A nawet podglądać gwiazdy filmowe albo gwiazdy estrady- teraz konto w social media posiadają wszyscy.
Zwykło się mawiać, że ten, kogo nie ma w social media po prostu nie istnieje. Nawet najbardziej oporne osoby dają się nareszcie przekabacić do założenia strony na Facebooku bądź Instagramie. Daje to gigantyczne opcje choćby zdobycia informacji o miejscach, krajach, regionach, o których istnieniu nie miało się pojęcia.