ekologiczna oczyszczalnia ścieków

Oczyszczalnie ścieków

Oczyszczalnia przydomowa ścieków jest jednym z najlepszych rozwiązań jeśli chodzi o kanalizację. Wszelki właściciel domku jednorodzinnego powinien zastanowić się nad sprawą oczyszczalni przydomowej ścieków.
Oczyszczalnie przydomowe poznań – ekologiczna oczyszczalnia ścieków są wspaniałym wyjściem dla osób, które zdecydowały się na postawienie domku jednorodzinnego i potrzebują zorganizować kanalizację ścieków.
Przydomowa organizacja ścieków jest idealnym wyjściem dla osób ceniących ekologiczne rozwiązania. Z uwagi na swoją konstrukcję przydomowe szabma zapobiegają przedostawaniu się składników chemicznym do ziemi. Dzięki czemu posiadają wiele atutów ekologicznych. Do gleby przedostają się wyłącznie składniki oczyszczone, pozbawione szkodliwych substancji.
Ekologiczne oczyszczalnie działają na zasadzie filtra. Żeby poprawnie działały, znaczące jest, aby cykliczne były zasilane bakteriami. Co miesiąc lub co dwa trzeba wrzucać do szamba tabletkę z bakteriami. Niweluje ona poziom zanieczyszczeń i sprawia, że szambo można wybierać raz na kilka miesięcy. Gęste pozostałości szamba powinny być oczyszczane raz na rok. Dzięki temu rozwiązaniu, szambo jest utrzymane w dobrej kondycji. Nie wymaga większego czyszczenia aniżeli to, które jest realizowane cyklicznie, za pomocą tabletek bakteriobójczych ,a także oczyszczających.